Letní vypsaný program

DVOUMĚSÍČNÍ  ONLINE PROGRAM VEDENÉHO SEBEROZVOJOVÉHO PSANÍ

550 Kč
Skladem

Letní teplé večery nebo odpolední váleníčko u bazénu nebo na pláži.... léto nabízí spoustu skvělých příležitostí k vypsání na čerstvém vzduchu. Nezapomeň přes léto na svůj deníček. 

 

Tento program ti nabídne spoustu inspirace na témata, která ti zpestří tvé letní vypsaní.  Najdeš v něm celkem 60 témat (tedy na každý den jedno). Narozdíl od programů z edice "Milý deníčku..." tento program obsahuje odlehčená témata, která budou tebe i tvůj deníček v horkých letních dnech bavit. 

 

Jak to funguje? 

  • 1.7. se otevře členská sekce, do které dostaneš přihlašovací údaje. Pod každým okénkém se bude skrývat jedno téma a spolu s ním otázky k zamyšlení a vypsaní, nějaký kreativní úkol, nahraná meditace, tipy na četbu nebo podcast. K programu je také sestavený Spotify playlist. 
  • Výběr tématu je jen na tobě. Můžeš okénka otvírat postupně nebo podle toho, které téma tě zrovna láká. 
  • Do programu se můžeš přidat kdykoliv během léta. 
  • Obsah programu ti zůstane. Můžeš tedy v klidu postupovat vlastním tempem.

 

 

Více informací o tom, jak programy fungují, je popsáno zde

V případě jakýchkoliv dotazů, se na mě neváhejte obrátit

 

Důležité: Přístupové údaje k obsahu programu jsou zasílány e-mailem. Prosím ujistěte se, že do objednávkového formuláře zadáváte správnou e-mailovou adresu. Pokud program kupujete pro někoho jiného jako dárek, prosím uveďte do poznámky e-mailovou adresu účastníka programu. Ujistěte se, že e-maily, které Vám budou chodit z info@vypisse.com nezůstanou v složce pro spamy.

 

Pokud si nejste jistí, který program je pro Vás vhodný nebo nevíte kde začít, mohu Vám nabídnout online konzultaci.    

 

 

 

 

Kategorie: Mini programy se záměrem