Jak to funguje?

Pro účast v programu není potřeba býti spisovatelem. Naopak! Nejlepší výsledky se dostaví ve chvíli, kdy úplně upustíme od starostí o pravopis, stylistickou úpravu i o samotný obsah. Stačí se krátce zamyslet nad položenou otázkou, tématicky se na ni naladit, dát tužku na papír a psát.... tak, jak to přijde ... nefiltrovat to, nehodnotit, jen to ze sebe vypsat

 

 

Vybrat si můžete mezi měsíčním či ročním programem z edice "Milý deníčku" nebo některý z Mini programů se zaměřením na konkrétní téma.

Pokud si nejste jistí, který program je pro Vás vhodný nebo nebo nevíte kde začít, mohu Vám nabídnout online konzultaci.  

 

Účastníci programů "Vypiš se" obdrží prostřednictvím e-mailu přístup do členské sekce, kde se každý den či každý týden (záleží na volbě programu) zobrazí obsah k danému tématu. Zde účastníci naleznou podněty ke psaní, kreativní zadání či jiné úkoly. Postup je čistě na Vás. Můžete se hned pustit do psaní nebo si obsah pro daný den či týden přečíst a nechat téma v sobě během dne nebo týdne proudit. Nenásilně. Jen ho v sobě nechat rezonovat. Potom si udělat chvilku jen pro sebe a vypsat se z toho.

 

۞ SEBEPŘIJETÍ 

۞ SEBEVYJÁDŘENÍ 

۞ SEBEREFLEXE 

۞ SEBEPOZNÁNÍ 

 

Pro ještě větší efekt doporučuji se k zápiskům vždy po pár dnech vrátit a provést zpětnou vazbu. Zeptejte se sami sebe: Jaké ve Vás zápisky vyvolávají emoce?  Co nového jste si uvědomili? Co Vás překvapilo? Jak daná zjištění souvisejí s tématy, které si v sobě řešíte? Odpovědět na tyto otázky si můžete jen tak v myšlenkách a nebo si je také zapište. K dispozici budete mít také Vypiš se workbook, který Vás zpětnou vazbou provede. 

 

Programy seberozvojového psaní "Vypiš se" mají za cíl inspirovat k pravidelnému psaní a budou Vám skvělým společníkem na cestě za sebepoznáním. Některé podněty Vám pomohou dosáhnout vnitřního klidu a pocitu vděčnosti, jiné ve Vás vyvolají emoce a některé otevřou tu 13. komnatu v našem nitru. Tak či tak Vám programy nabízejí možnost nahlédnout nahlédnout do svého nitra, navázat komunikaci se svým srdcem a nalézt odpovědi na dlouho dřímající otázky. Mimo to na Vás čeká spousta "AHA momentů".  

 

Vypiš se velmi silným nástrojem k provedení úklidu ve Vašem životě a vybudování pevného vztahu s Vaším srdcem a s Vámi samotnými. 

 

 

Obsah Vám zůstane. Můžete tedy programem postupovat svým vlastním tempem nebo se k tématům kdykoliv vrátit dle potřeby. 

 

Chci se vypsat 

 

Důležité: Přístupové údaje k obsahu programu jsou zasílány e-mailem. Prosím ujistěte se, že do objednávkového formuláře zadáváte správnou e-mailovou adresu. Ujistěte se, že e-maily, které Vám budou chodit z info@vypisse.com nezůstanou v složce pro spamy.  

Pokud program kupujete pro někoho jako dárek, prosím uveďte e-mailovou adresu účastníka programu do poznámky pro prodejce.