Boho Kreativky

Ahoj! 

 

Jsme dvě dlouholeté kamarádky, které se rozhodly žít život naplněný radostí, dobrodružstvím a láskou. Rády děláme svět radostnějším a barevnějším místem. A tak o jednom barevném podzimním víkendu vznikl projekt Boho Kreativky. 

 

Naší misí je vytvářet bezpečný prostor, kde se ženy i muži mohou uvolnit, napojit se na kreativní tok vesmíru, spojit se svým srdcem, nahlédnout do svého nitra a jen tak být a tvořit.  

 

 

 

Připravili jsme pro Vás 3,5 hodinový program, během kterého budeme společně meditovat, tancovat, malovat, modelovat, vypíšeme se a popovídáme si.

 

Co Vás tedy přesně čeká?

֍ Popíjení ceremoniálního kakaa v kruhu 

֍ Nalazení na kreativní tok vesmíru pomocí krátké meditace 

֍ Intuitivní tanec s prvky taneční terapie a tance hrou

֍ Kreativní okénko - zde si můžete vybrat zda budete malovat, tvořit z hlíny nebo se vypíšete. Popřípadě vše :)

֍ Workshop zakončíme kreativní uzemňovací technikou a posdílíme své dojmy v kruhu

 

Akce probíhá ve vypsaných termínech v krásných prostorech studia MOOD Yoga, které se nachází v srdci Karlína. 

 

 

... a ještě pár slov o nás:  

 

Ahoj, já jsem Niky! 

Ráda cestuji a nejradši tančím životem. Tanci se věnuji od školky. Mnoho let jsem tančila závodně a účastnila se workshopů v různých tanečních stylech u nás i v zahraničí. V momentě, kdy jsem se začala věnovat více osobnímu rozvoji, zavnímala jsem tanec hlouběji jako léčivý prostředek k uvědomění si vlastního těla, sebepoznání a transformaci. Momentálně provázím intuitivním tancem a věnuji se studiu tanečně pohybové a také vzpomínkové terapii. Baví mě používat i prvky arte, drama a muziko terapie. Miluji, když tančím, jsem tak ve spojení se svým tělem, duší a jsem tady a teď. Nejen díky tanci se snažím přinést do dnešního světa více světla, vnímám to jako své poslání :)
Moc se těším na naše workshopy, které spolu podnikneme. 

 

 

Ahoj, já jsem Klára! 

Před nějakou dobou jsem se rozhodla pustit otěže a vydat se na cestu za znovuzažehnutím svého světla. Na mé cestě mi mimo mých průvodců a průvodkyň nejvíce pomohly tři věci - bezpečný prostor, napojení se na své tělo a přenesení svých pocitů, myšlenek a emocí na papír. Proto jsem se začala více zajímat o arteterapii a objevovat různé kreativní možnosti jak se napojit na své vnitří já a utužovat komunikaci se svým srdcem a svou duší.  Nesmírně mě těší, že nyní můžu tyto tři věci nabídnout i Vám v rámci dvou projektů - Boho kreativky a Vypiš se. 
Těším se co nám naše spolubytí na workshopech přinese. 

 

    

 CHCI SE ZÚČASTNIT